Türkiye’nin, Ortopedi & Travmatoloji Uzmanı, Diz ve Kalça Protezi Doktoru…

Biyografi

06 Ekim 1982 yılında Gaziantep’te doğdu. İlk ve orta öğrenimini Gaziantep Kolej Vakfı Özel İlkokulunda tamamladıktan sonra Gaziantep Anadolu Lisesi’nde lise eğitimini aldı. 2000 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde üniversite eğitimine başladı. Ardından 2007 yılında Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalında araştırma görevlisi olarak meslek hayatına devam etti. Asistanlık süresi içerisinde Avusturya’da Stolzalpe Ortopedi Hastanesinde diz ve kalça protez cerrahisi, kalça ultrasonu ve pediatrik kalça hastalıkları ile ilgili eğitim aldı. Uzman olduktan sonra 2014-2016 yılları arasında İstanbul Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi’nde mecburi hizmetini tamamlayarak Prof. Dr. Fahri Erdoğan ile birlikte çalışmaya başladı.

Misyonumuz

Uzmanlaştığımız tüm sağlık hizmetlerinde, tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, güvenilir, hasta odaklı ve kaliteli hizmet veren, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarına saygılı, çevreye duyarlı, nitelikli sağlık çalışanı yetiştiren, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kuruluşuz. Etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden; hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı, uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile sektörde öncü uygulamalarla fark yaratarak sağlıkta dünya markası olmayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz

Mükemmeliyet odaklı ve güvenilir sağlıklı yaşam ortağı olmak, her alanda ülkemizde sunduğumuz hizmetin bilimselliği ve kalitesi ile ilklerin içinde yer almayı, uluslararası alanda tıbbın ulaştığı en üst düzeydeki uygulamaları takip ederek gelişimine katkıda bulunmayı ve bu çalışmaları akademik ortamda da sürdürmeyi hedefleyen bir sağlık kuruluşuyuz.

Rakamlar Yalan Söylemez.Bizi Özel Kılan Nedir?

Dr. Ayşe ÖVÜL ERDOĞAN ve ekibi hastalarına şeffaf bir sağlık hizmeti sunarak, Nişantaşı Ortopedi Merkezi’nin kurucu doktoru olarak, deneyimlerini uygulayan Erdoğan, ağırlıkla kalça-diz artroplasti ve artroskopi uygulamalarında yoğunlaşmış bir ortopedi uzmanıdır.

25Yıllık Deneyim
4568MUTLU HASTA
15UZMAN PERSONEL
4568BAŞARILI AMELİYAT

Hasta Yorumları

Ortopedi Doktoru

Ayşe Hocama araştırmalarım sonucunda ulaştım. Total protez ameliyatı oldum. Sağ dizimi ameliyat etti Ayşe Hocam. Hiçbir sorun yaşamadım. Arkadaşım da aynı ameliyatı her iki dizinden oldu ve şu anda koşu koşuyor. Sağlığıma kavuştum sayesinde.Sosyal hayatıma geri döndüm. Hocamı herkese tavsiye ediyorum.

Kalça Protezi Doktoru

Ben Gönül TANRIDAĞLI. Sayın Hocam Ayşe ERDOĞAN 5 hafta evvel kalça protez ameliyatımı yaptı, kendisine minnettarım, şimdiden hayal edemeyeceğim kadar iyi hissediyorum, hem ameliyat hem ardından yapılan tedavi ve sonuç mükemmel, kendisine ve ekibine sonsuz teşekkürler…..

Herkese Tavsiye Ediyorum

21 Ekim 2013 tarihinde kalça çıktığı ve kalça protezi ameliyatımı başarıyla gerçekleştiren Ayşe ERDOĞAN’a sonsuz teşekkürler. Bir ömür sorunlarla yaşamak yerine ameliyat sonrası 2-3 ay sabretmek emin olun size çok şey katacaktır. Doktorunuz sizin için elinden geleni yapıyorsa siz de dediklerini yaparak mutluluğu yakalayın.

Yılların Verdiği Tecrübe

Çift kalça ameliyatı oldum. Şuan şükürler olsun çok iyiyim. İşini bilen bir doktor iyi ki Ayşe hanımı tercih etmişim. Herkese de tavsiye ediyorum. Türkiye’de böyle bir doktoru da bulamazsınız, çünkü ben çok araştırdım,kalça protezinde daha iyisi yok bence.

Ortopedi Uzmanı

Ben Hüseyin ERGÜSEL 1992 yılında kendisi beni ameliyat etmişti. Çok iyi bir hoca kendisiyle de samimiyim özel incirli hastanesinde ameliyatımı yapmıştı o günlerin bas hekimi rahmetli Bülent TANMAN’dı yorumumu okursa Ayşe hanım kesin tanır beni.

İlginize Teşekkür Ederim

İki bacağımdan da ameliyat oldum gerçekten şu an çok şükür çok iyiyim Dr. Ayşe hanımın sihirli ellerine sağlık eski ağrılarım geliyor aklıma geceleri uyuyamıyordum ağrıyordu çok zordu çok Allah kimseye yaşatmasın.